Aktuāli!

Nestāvi rindā uz riepu maiņu 

pieraksties ONLINE mūsu mājas lapā uz riepu maiņu !

vai zvani

  tel: 28 31 51 18

 

    

Šī privātuma atruna nosaka mūsu privātuma praksi saistībā ar šo mājas lapu.

1. SIA Vidzemes riepu centrs (turpmāk tekstā – uzņēmums) saimnieciskās darbības veids: automobiļu apkope, remonts:

  • Riepu, kameru un disku tirdzniecība
  • riepu un kameru remonts, uzstādīšana vai nomaiņa;
  • smērvielu un dzesēšanas līdzekļu mazumtirdzniecība,
  • mehāniskie remontdarbi (disku taisnošana);

Pakalpojumu sniegšanu veic juridiskām un fiziskām personām
Automobiļu apkopi, remontu veic - ``Mazbāleliņi``, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā.
2. Pamatojoties uz to, ka personas dati ietver jebkāda veida informāciju, pēc kuras var tieši vai netieši identificēt konkrēto personu,( personas vārds, uzvārds, personas kods, patstāvīgās dzīvesvietas adrese kā arī telefona numurs un ari transportlīdzekļa reģistrācijas numurs, kas reģistrēts  konkrētai personai). Šie dati, attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu, kas raksturo attiecīgo personu, un ļauj to tieši vai netieši identificēt.
SIA Vidzemes riepu centrs pilnībā respektē Jūsu tiesības uz privātumu, un neievāks nekādu personīgo informāciju par Jums šajā mājas lapā bez Jūsu atļaujas. Jebkura personīgā informācija, kuru Jūs brīvprātīgi nododat- nosūtot mums e-pastu vai piezvanot tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un nav pieejama trešajām personām.
3. Lai izvairītos no personas datu vākšanas principa, mēs vācam datus tikai tad, ja tas ir nepieciešams jūsu pieprasītajam mērķim vai datus iesniedzat mums brīvprātīgi (piemēram: e-pasta adresi, vārdu, uzvārdu, adresi).  Šādus datus ievadot, jūs jau piekrītat datu vākšanai, izmantošanai un citai apstrādei, piemēram, lai sazinātos ar jums.
Jūsu dati netiek vākti, apstrādāti vai citādi izmantoti, jūs varat atsaukt datu vākšanu jebkurā laikā.
4. Personas dati tiek izmantoti un apstrādāti lai identificētu klientu sekojošiem nolūkiem:+

  • Pakalpojumu sniegšanai un preču pārdošanai
  • preču un pakalpojumu reklamēšanai un izplatīšanai
  • klientu apkalpošanas uzlabošanai
  • noskaidrot tīmekļa vietnē izvietoto preču, pakalpojumu  lietošanas efektivitāti

Datu apstrāde ir nepieciešama, lai noslēgtu līgumu, lai izpildītu uz mums attiecināmu juridisku pienākumu un klients ir devis piekrišanu savu personas datu apstrādei.

5. Mēs neapstrādājam savu klientu īpašo kategoriju datus un ievērojam bērnu aizsardzību, nepieprasām bērnu personas datus un apliecinām, ka apzināti nevācam personas datus no bērniem.
Bērniem, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu, bez vecāku vai tiesisko aizbildņu piekrišanas nevajadzētu sniegt mums personas datus.

6. Mājaslapās var tikt izmantotas sīkdatnes  Sīkdatne ir teksta fails, kurā informācija tiek glabāta noteiktu laiku. Sīkdatnes ir paredzētas, lai padarītu interneta vietņu apmeklējumus ērtāk izmantojamus un lietotājiem draudzīgākus.  Sīkdatnes ļauj mums atpazīt Jūsu preferences, piemēram, ļauj pielāgot tīmekļa vietni un navigāciju tajā Jūsu vajadzībām. Sīkdatnes tiek dzēstas tikai pēc noteikta laika posma. Dati netiek izmantoti, lai personīgi identificētu šīs tīmekļa vietnes apmeklētājus un netiek apvienoti ar datiem, kas ir saistīti ar īpašnieka pseidonīmu.
SIA Vidzemes riepu centrs nevar ietekmēt to, ka mājaslapā var būt saites uz trešo personu mājaslapām.
Trešām personām ir sava, ar mums nekādā veidā nesaistīta, privātuma politika un mēs nenesam nekādu atbildību par šo mājaslapu lietošanas noteikumiem un to privātuma politiku.

7. Datu pārvaldnieka rekvizīti:
Ja esat ievērojis neatbilstību šajos privātuma noteikumos vai drošības trūkumus mūsu tīmekļa vietnē, vai, jums ir jautājumi par jūsu personas datu apstrādi, vērsieties pie mums kādā no jums ērtākajiem saziņas veidiem.

 

VIDZEMES RIEPU CENTRS SIA
NMR.54103052901
Juridiskā adrese: ”Mazbāleliņi”Stalbes pagasts,
Pārgaujas novads, LV-4151
Saziņas līdzekļi: telefona nr. +371 28 315 118,
e-pasts: info@vrc.lv,
pasta korespondence: : ”Mazbāleliņi”Stalbes pagasts,
Pārgaujas novads, LV-4151, Latvija