Riteņa balansēšana

Riteņu balansējamā iekārta spēj fiksēt un, līdz ar to arī novērst iespējamo riteņa vibrāciju.

Augstas precizitātes vācu firmas “BEISSBARTH” automatizētā aparatūra, ko izmanto mūsu riepu centrs, ļauj nodrošināt precīzu un uzticamu riteņu balansēšanu. Speciāla programma nodrošina meistaram iespēju atsvarus izvietot lietā diska aizmugurējā pusē. Minimizēšanas programma ļauj samazināt atsvariņu masu uz diska.

Līdz ar to ir iespēja precīzi konstatēt un novērst vibrācijas iespējas līdz pat miligrama precizitātei. Turklāt, lai rezultāts būtu vēl precīzāks, ritenis tiek stiprināts balansējamā iekārtā ne tikai uz speciāli tam paredzētā konusa, bet arī uz katram modelim atbilstošajām skrūvju vietām.

Ierīce bez problēmām tiks galā ar riteņiem līdz divdesmit sešu collu izmēram.

Diagnosticējot visus četrus riteņus balansējamā ierīcē ar speciālas datorprogrammas palīdzību, iespējams noskaidrot kādā secībā riteņi izvietojami, lai automobili „nevilktu” pa labi vai pa kreisi, bet „ietu” taisni. Šī programma konstatē katras riepas nodiluma īpatnības un tad veic aprēķinu, lai kompensētu un līdzsvarotu nodilušās virsmas pretspēku. Tādējādi katrs ritenis tiek atzīmēts ar informāciju, kur meistaram konkrētais ritenis jāskrūvē.

Pilnīgi iespējams, ka riepas, kuru nebūtiskais sānu nodilums ikdienā traucē just pilnu braukšanas komfortu, bez bēdu, vēl kalpos un kalpos, radot stabilitātes un drošības izjūtas.