Aktuāli!

Informācija klientiem!

Saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību Latvijā,  izsludināta ārkātas situācija, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu.

SIA "Vidzemes riepu centrs" 

Aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem gan par sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, neapmeklēt riepu centru ar pasažieriem,un obligāti lietot sejas aizsargmaskas FFP2,vai respiratoru, uz riepu maiņu vai remontu obligāti  jāpierakstās pa telefonu uz konkrētu laiku,vai lzmantojiet E-pierakstu

+371 28315118

Riepu montāža

Riepu montāža tiek veikta ar jaunākajām Beissbarth iekārtām, nodrošinot augstāko montāžas kvalitāti.

Mūsu pieredzējušie meistari kvalitatīvi samontēs jebkādas sarežģītības R12 līdz R20 izmēru riepu, vieglajiem automobiļiem , apvidus auto,komerctransportam un kvadracikliem.

Izmantojot specializētās papildierīces, veicam īpaši platu riepu, RUN FLAT riepu un sporta riepu montāžu.

Kā arī varam "uzspridzināt" 185 platuma riepu uz 10J diska, ja būs tāda nepieciešamība.

Uzsvars tiek vērsts uz montāžas kvalitāti:

Katrs disks pirms montāžas tiek notīrīts un apstrādāts ar speciālu disku malu blīvētāju, kas nodrošina maksimālu riepas un diska hermētiskumu un garantē, ka pie straujām temperatūras svārstībām, kādas raksturīgas ziemas perioda sākumā un beigās, nenotiks riepas spiediena zudumi.

Katrs ventīlis pirms montāžas tiek vizuāli pārbaudīts, vai nav pienācis laiks to mainīt un arī pēc riepas uzmontēšanas un piepumpēšanas katrs ventīlis tiek pārbaudīts pret gaisa noplūdi.

Pēc riepu montāžas noņemtās riepas ieliksim jaunos riepu maisos .