Disku taisnošana
Saremontēsim vieglmetāla ( alumīnija, lietie ) vai tērauda ( dzelzs ) diskus.
Pirms remonta disks tiek pārbaudīts ar lāzera iekātu,lai varētu zināt cik liels defekts ir radies.
Disku profesionālā valcēšanas, ( iztaisnošanas iekārta ).

Atšķirībā no daudzām citām vietām, kur diski tiek “valcēti” lielā slepenībā ar āmura palīdzību mums ir profesionālas iekārtas, kas ir paredzētas tieši disku valcēšanai ( diska ģeometrijas iztaisnošanai ).

Ar šādām iekārtām tiek atjaunots ģeometriskais centrs, un paša diska forma ( diskam ir jābūt apaļam ).

Lieto disku remonts:
Tas ir diezgan sarežģīts, laikietilpīgs un radošs process, kura kvalitāte pirmkārt ir atkarīga no meistara kvalifikācijas un tikai pēc tam no speciāla aprīkojuma un lietā diska materiāla.
Diska valcēšanas laiks:

Ir atkarīgs no diska bojājuma pakāpes un materiāla sastāva kas var būt no vienas stundas līdz pat sešām stundām vienam diskam.

Kvalitatīvs diska remonts ir atkarīgs no pareizas sākotnējās bojātā diska iezīmēšanas, kā arī no bojājuma pakāpes un diska sakausējuma cietības.

Kvalificētam meistaram ir jāsaprot, kādā secībā ir jāveic diska remonts, ar kuru no deformācijām ir jāsāk, lai nepaildzinātu remonta procesu.

Patiešām – pat tikai viens neliels trieciens var radīt deformāciju, kam var sekot vairāki izkropļojumi diska ģeometrijā, piemēram, ieliekumi, pumpas, mikroplaisas, ass un radiālās nobīdes.

Jāņem vērā.

Remonta negatīvā puse varētu būt ka, nereti disks ir ne tikai sadauzīts līks, bet tas ir arī salūzis, vai arī salūzt vai ieplaisāt valcējot

Tāpēc mēs vienmēr brīdinām klientu par to, ka, novēršot noteiktus diska bojājumus ir iespēja, ka būs nepieciešama diska metināšana.